Ohlédnutí za školním výletem

V těchto podzimních dnech a studeném počasí se ohlédneme trošku zpět do léta a zavzpomínáme si na školní výlet. Ve čtvrtek 14. 6. 2018 jsme se autobusem vydali do zážitkového centra Ursus v Dolní Lomné. Poté, co jsme posvačili jsme se rozdělili do tří skupin. Jedna skupinka se šla seznamovat do kina se sviští rodinou, druhá objevovala svět kamenů, rostlin a živočichů a ta poslední skupina objevovala tajemství šelem žijících v našich lesích. I přes nepříznivé počasí jsme si výlet moc užili, nabyli spoustu nových informací, zážitků a užili jsme si i nějakou tu legraci. Děkujeme celému týmu Ursus 🙂

Milým překvapením pro nás bylo i to, že doprava na vzdělávací program byla v rámci projektu „Přírodní dědictví Beskyd“ financována z dotačního programu Moravskoslezského kraje ŽPZ/03/2018 – Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí.

msk