Škola v přírodě Filipovice 2

        Přinášíme Vám další fotodokumentaci školy v přírodě. Jak sami vidíte na úvodní fotografii, počasí nám přeje téměř po celý pobyt.

        V tomto příspěvku se můžete podívat na fotografie pořízené především z vrcholných akcí a programů, které byly pro ropické děti připravené pedagogickým sborem. Na každý den měli žáci připravené vždycky něco speciálního.

        Pojďme se nyní podívat na snímky z módní přehlídky, lanových aktivit, olympiády, z divadla a z výletu do muzea papírnictví ve Velkých Losinách.

Módní přehlídka ve znamení nápaditých kostýmů…

Lanové aktivity, v přilehlém bukovém lese…

Olympijský trojboj v hodu kriketovým míčkem, skoku z místa a v běhu…

Divadelní scénky, kterých se zúčastnil také pedagogický sbor…

Výlet do muzea papírnictví ve Velkých  Losinách, procházka zámeckým parkem…

V dalším článku se můžete těšit na záběry z areálu penzionu Pepovka, snímky z bazénu, ale také jak se děti stravují, přebírají poštu, nebo jak zpíváme. Na závěr bychom opět chtěli poděkovat všem organizacím a lidem, kteří finančně podpořili pobyt ve škole v přírodě v období 15.- 24.10 2018. Děkujeme firmě Profaktum, manželům Jochymkovým, firmě Enviform, restauraci u Parduby, Pile Haratyk, obci Ropice, Značení cest Fajkoš, Besipu a SRPŠ, kteří přispěli celkovou částkou 22 817 Kč.