Lyžařský výcvik

Vážení rodiče,

v polovině ledna začíná lyžařský výcvik žáků MŠ a ZŠ Ropice. Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky Vás informujeme Vás již s měsíčním předstihem o popisu kurzu, místě konání, harmonogramu a ceně kurzu. 

Lyžařského výcviku se zúčastní děti mateřské školy (od 4 let) a žáci 1. ročníku v dopoledním bloku. Výcvik je v letošním roce zajištěn i pro  žáky 2. – 5. ročníku, kteří budou lyžovat v odpoledním bloku. Kyvadlová autobusová doprava je zajištěna po celou dobu kurzu.  Pitný režim  bude zajištěn v místě konání. 

 

TERMÍN KURZU: 14. – 18. 1. 2019

  Dopolední blok: 7:30 – 11:30

  Odpolední blok: 12:00 – 15:30

MÍSTO: Skiareál Kempaland v Bukovci

CENA: 1700 Kč (bez vypůjčení lyžařského vybavení)

 

Všichni žáci, kteří se lyžařského kurzu budou účastnit, musí mít povinnou lyžařskou výbavu.

Ta by měla zahrnovat v ideálním případě servisované lyže, připravené na sjezdové lyžování. Dále pak lyžařské boty, hole, přilbu, lyžařské brýle, rukavice a odpovídající zimní sportovní oblečení a dále vše co uznáte za vhodné (kapesníky, parafín-vosk, atd.)

V případě, že lyžařkou výbavu nemáte, je možné si lyžařskou výbavu objednat přímo u Malina ski school prostřednictvím vyžádání před kurzem. Stanovená částka je 350 Kč po dobu celého kurzu.