A takhle si Motýlci užili výlet…

V úterý 7. května jsme s předškoláky navštívili ranč Moncheri v Hnojníku. 

Náš  výlet započal na vlakovém nádraží v Ropici, kde jsme s dětmi měli sraz, a společně pak vyrazili vláčkem motoráčkem do Hnojníku. Krátká procházka směrem k ranči nám umožnila spatřit krásy přírody této malebné obce. A pak to všechno vypuklo…Hned po příchodu na ranč byly děti pozvány na hřbet koníka Boriska. A že byly všechny děti odvážné! 

Po takovém zážitku jsme museli koníčky samozřejmě odměnit – a to mrkvičkami a jablíčky, které si děti pro koníky přinesly. A to ještě není vše! K obědu jsme si opekli párek a po prohlídce koní otestovali místní hřiště, houpačky, trampolíny a v neposlední řadě pomazlili místní kočičky.

I přes chladnější počasí jsme si výlet velice užili – můžete posoudit sami 🙂