Vánoce u Motýlků

Poslední dva týdny v prosinci jsme si s dětmi užívali vánoční atmosféru plnými doušky. Povídali jsme si o vánočních tradicích. Vysvětlili jsme si, proč se slaví Vánoce, jaké zvyky se o Vánocích dělají. Společně jsme zdobili vánoční stromeček. Vyráběli jsme vánoční přáníčka a také dárečky pro seniory z domova svatého Josefa v Ropici, které jsme jim poté zanesli. Poslouchali jsme vánoční písně a koledy, některé z nich jsme si také zazpívali. Společně jsme upekli medové perníčky, které se nám opravdu povedly. Poslední den jsme si pochutnali na cukroví, které na Vánoce nesmí chybět a na závěr nás čekalo krásné překvapení pod stromečkem v podobě dárečků, ze kterých jsme měli obrovskou radosti.

Čeká nás poslední půl rok ve školce, který si společně musíme pořádně užít!

Krásný nový rok 2021.