Ve čtvrtek 3.6. jsme se s dětmi vydali „smažit vaječinu“, k rodině Milatů, kteří nás velmi krásně přivítali a také uhostili, za což jim ještě jednou moc děkujeme. Vyšli jsme po 8 hodině ze školky a zhruba za 20 minut jsme byli na místě. Počasí nám přálo, takže jsem si cestu tam i zpět velmi užili. V baťůžkách si děti nesly svá vajíčka, nesměly cestou běhat, aby se jim nerozbila, což bylo někdy velmi těžké uhlídat. No některá vajíčka nepřežila. To nám, ale vůbec nevadilo, protože vajíček bylo opravdu dost!

Děti využily velkou zahradu na sto procent a také si zadováděly na velké trampolíně. Čekal na nás stůl s občerstvením a dobrotami. „Vaječina“ se nám povedla na jedničku a moc nám chutnala. Zpátky do školky se nám vůbec nechtělo. Prožili jsme velmi hezký a slunečný den, plný zábavy, na který budeme vzpomínat ještě dlouho.