ŠKOLA V PŘÍRODĚ DEN ČTVRTÝ

Co přinesl dnešní den?

Byl ve znamení nezapomenutelných zážitků. Už ráno se začalo sladce, rohlíkem s medem. A ve stejném veselém duchu se pokračovalo dál. Povinné učení uteklo rychle jako voda a pak začala zábava v lese. Děti si uprostřed lesa vytvářely semínkové mandaly na ruce, takové krmítko pro ptáčky na dlani😊😊😊. A co takhle dát dětem zrcátko v lese na pozorování korun stromů? To potom začíná to pravé lesní dobrodružství. A když si ještě paní učitelka vymyslí pohybovou hru na Medvěda, „Schovku“😊a bombu, tak je o zábavu zaručeně postaráno. V odpoledním programu pak děti na procházce s paní vychovatelkou vytvořily přenádhernou lesní paletku; opět si přinesly nějakou vzpomínku na toto jedinečné místo.

Největším hitem dne se však stala módní přehlídka a diskotéka. Děti ti projevily svou invenci, fantazii a kreativitu. Mnoho dětí se zapojilo do přehlídky, někteří tvořili obecenstvo a jiní odbornou porotu. Do bujarého veselí se zapojili i samotní učitelé a atmosféra radosti byla naplněna po okraj.