Mikuláš u Broučků

 Kdo se bojí čerta? Děti ve třídě Broučků skoro vůbec ne 🙂 Přesvědčili jsme se o tom v úterý 7. 12. kdy u nás byl na návštěvě Mikuláš s andělíčkem a čertem. Když tato trojice vešla do třídy, děti byly na chvíli trošku zkoprnělé, jakmile ale Mikuláš udělal na čerta „ty, ty, ty“, aby byl na děti hodný, všem se ulevilo 🙂 Všechny děti krásně zvládly Mikuláši zazpívat písničku a předvést básničku s pohybem, kterou se naučili. Mikuláš si potom k sobě děti jednotlivě volal, chválil, v čem jsou děti šikovné, chytré, co jim krásně jde. Někdy ale také musel dětem malinko domlouvat, aby se polepšily například v uklízení hraček, v samostatném oblékání, v ochutnávání jídel… Každý Brouček dostal od krásného andělíčka dáreček a rychle utíkal na své místo. Někteří byli tak rychlí, že jsme je ani nestihli pořádně vyfotit. 🙂