Andělský den

Ve čtvrtek 9. 12. se naši Broučci proměnili v andílky. Ráno přišly děti do školky v bílém oblečení a u stolečku si pomocí lepidla a třpytek vyrobily andělskou hvězdičku na čelo. Po svačině to vše propuklo. Dětem přinesl pošťák zamčenou truhličku a dopis. V dopise nám psal andělíček, že pro nás do truhličky nachystal malé překvapení, ale abychom jí mohli odemknout, musely děti splnit několik úkolů… Nejdříve si děti vyrobily nebíčko z kousků látek a předvedly, jak krásně umí básničku s pohybem Anděl seděl na obláčku. Potom trénovaly chůzi po oblacích, zkoušeli svou obratnost – v kruhu si rychle podávali dárečky, překonávaly dráhu s dárečkem na vařečce, spolupracovali při přenášení dárku ve dvojicích. Nakonec se děti pohoupaly na andělských peřinkách 🙂 Protože byly všechny úkoly splněny, ve třídě se objevil klíček, kterým jsme odemkli truhličku. Děti v ní našly světýlka na vyzdobení třídy a navíc si každý odnesl domů jedno dřevěné srdíčko.

Moc děkujeme všem rodičům za spolupráci s bílým oblečením!