Broučci měli karneval

Ve čtvrtek 17. 2. se začaly ve třídě Broučků od rána scházet piráti, rytíři, princezny, hasiči, zvířátka, ovoce, různé pohádkové postavy a další krásné masky. Měli jsme přece karneval 🙂 Ještě před svačinkou jsme si udělali přehlídku masek, kde jsme si převleky pojmenovali a pořádně si je  prohlédli. Abychom měli na maškarní dovádění dost energie, dali jsme si slavnostní svačinu. Moc děkujeme všem, kteří pro děti připravili různé dobrůtky. 

Po svačince jsme se mohli pořádně pustit do „díla“. Děti soutěžily ve štafetových hrách (byly tak rychlé, že se nám dokonce na některých fotkách rozmazaly :D). Po soutěžích jsme pořádně vytřepali tělíčka u tanečků. Následovala opět krátká občerstvovací přestávka, kdo měl chuť na preclík, musel si ho pusinkou ulovit. Po přestávce jsme si zatancovali ve dvojicích s balónky, řádili na známé písničky a do toho na nás začaly padat konfety. Děti měly ještě poslední úkol – shodit míčem kuželku a potom už jsme mohli karneval ukončit rozdáním odměn.