VELIKONOČNÍ DÍLNY

Ve středu 6. dubna 2022 jsme tradičně pořádali v prostorách školy Velikonoční dílny, kde si všichni přítomní za malý obnos vyráběli několik drobností, kterými si následně mohli vyzdobit své domovy. Už při příchodu na každého dýchla velikonoční nálada díky krásné výzdobě. Žáci s rodiči zkoušeli svou trpělivost, šikovnost a umělecké cítění ve třech dílničkách. Kdo chtěl raději potrápit umělecké oko, zvolil výrobu hnízdečka či závěsného věnce z proutí, peříček a skořápek vajíčka. Za instrukcí našich paní učitelek vznikaly zápichy ve tvaru tulipánů, zajíčků a různé jiné jarní dekorace. Musím říct, že se tento nápad povedl. Přišly samotné děti, někdy přišly s jedním rodičem a někdy zavítala i celá rodinka. Pak se každý rozprchl do dílničky, která ho nejvíc lákala. Své výrobky si každý odnesl domů nebo zapůjčil na výstavku na Velikonoční jarmark, který se konal v neděli 10. dubna 2022 v prostorách restaurace Centrum.