Užili jsme si den rodiny

Ve čtvrtek 19. 5. se na zahradě školky sešla spousta lidí… A proč? Protože si přišli užít odpoledne společně se svými dětmi a učitelkami 🙂

Pro všechny účastníky akce bylo připraveno opékání párků, ale jak už to tak bývá, nic není zadarmo… Rodiče s dětmi měli za úkol vybrat si a splnit aspoň 4 aktivity z nachystaných šesti stanovišť. Na jednom stanovišti si děti zahrály na kouzelníky – pomocí potravinářského barviva a jaru měly vytvořit barevný tanec v mléce a měly také pomocí vody rozpohybovat obrázky namalované fixem na talíř. Na dalším kreativním stanovišti se vyráběla autíčka na balónkový pohon a malovalo se vodou a křídami. Jak se dá nafouknout gumová rukavice pomocí octa a jedlé sody zjišťovaly děti na stanovišti spolu s tipováním, kolik kostek cukru nasákne barevnou vodu za určitý čas. 

Všichni byli tak pilní a svědomitě plnili úkoly, že na focení při  práci nějak nebyl prostor… Zato se můžete podívat, jak chutnala odměna 🙂