Broučci rejdí

V letošním roce jsme se vrátili ke karnevalové tradici a užili si rejdění společně s rodiči v Restauraci U Parduby. Věříme, že se všichni zúčastnění dobře bavili. Za skvělou organizaci a zajištění programu patří poděkování zástupkyním SRPŠ, za báječné pohoštění a atmosféru vám rodičům a dětem. 

Naši Broučci mají moc rádi legraci, soutěživé a taneční hry, proto jsme si karneval se vším všudy vychutnali i ve školce. Díky šikovným ručičkám dětí jsme si vyzdobili třídu a hlavně ji vybarvili jejich výrobky. U cvičení nám celý týden dělaly společnost míče a nafukovací balónky, vyzkoušeli jsme si např. žonglování a zjistili, že klauni to nemají vůbec jednoduché. Jak nám šel taneček labada? Škoda, že jste to neviděli nebo spíše nevyzkoušeli s námi. Na chvíli jsme se ocitli ve smutném království, ale jen do doby než nás rozveselili šašci, což netrvalo dlouho. Umíme krásně propojit zábavu s učením, procvičili jsme si barvy, tvary, postřehovali změny na šaškovi, vyzkoušeli si naše ouška při hledání rolničky. Došli jsme k závěru, že slyšíme moc dobře, i když to tak někdy nevypadá😊 A karneval bez masek, to by nešlo, pustili jsme se tedy do výroby škrabošek. Jak nám slušely můžete mrknout na fotografiích.