Broučci v knihovně

Ve čtvrtek 16. února jsme se s Broučky vydali do místní knihovny. Někteří už toto místo znají, ale pro většinu to byla první návštěva. Paní knihovnice Zientková nás hezky přivítala a připravila si pro nás různé aktivity na téma smysly, kterému jsme se zrovna s Broučky v tomto týdnu věnovali. Děti se seznámily s prostory knihovny, poslechly si příběh o Nině a její kočce Micce, paní knihovnice nachystala smyslovou hru „Hádej, co je v pytlíku“. Děti lovily spoustu zajímavých předmětů, hmatem poznávaly, co je v pytlíku ukryto, a moc je to bavilo. Odnesli jsme si spoustu hezkých zážitků, vypůjčili si knihy, které si budeme číst v době poledního odpočinku a díky dnu darované knihy, který se slaví 14. února jsme od pohádkové babičky Zientkové, obdrželi darem knihu „Pohádky o zvířátkách“.