Únor u Motýlků

Kdo v únoru nezahálel? MOTÝLCI! Hned druhý den v měsíci jsme si s Vámi rodiči užili veselé karnevalové odpoledne. Děti se předvedly v nápaditých kostýmech a při společných hrách, soutěžích a tanečcích jsme se všichni dobře pobavili. Děti, coby pekaři, nám pro tuto příležitost dokonce upekly masopustní koláče plněné marmeládou.

Ve školce to ale taky nebyla žádná nuda. V rámci tématu POVOLÁNÍ jsme navštívili paní kuchařky v kuchyni a zjistili jsme, že v hrnci na polévku by se naše děti zvládly i vykoupat. Děti také zaujala sada nožů a klasická váha na vážení potravin. Vyzkoušeli jsme si i povolání, jako třeba řidič autobusu, pošťák, módní návrhář, číšník, malíř, policista, kominík nebo prodavačka. 

Při pravidelných lekcích plavání se naše děti zdokonalovaly ve splývání, potápění i skocích do vody.

A tento měsíc jsme třikrát slavili! Daneček s Fildou sfoukávali pomyslných šest svíček na dortu a při té příležitosti nám doma s maminkami upekli sladkou dobrotu. Valentinka slavila svátek a ta nám pro změnu přinesla  dobré bonbónky.

Únor nám strašně rychle utekl a březen, ten bude taky plný zážitků.