PONDĚLÍ- krátká zpráva ze Školy v přírodě

Tak jsme tady. Penzion Zátiší hlásí plnou obsazenost mladými a energickými dětmi. S radostí a s plnou výbavou se celá základní škola z Ropice na týden přestěhovala do malebného podhůří Beskyd načerpat sílu z přírody, nechat se hladit sluncem po duši, zocelit svaly a utužit přátelské vztahy. To jsou hlavní cíle našeho pobytu v přírodě. 
Děti během celého školního roku tvrdě pracovaly a ještě je čeká závěrečný finiš v podobě celoročního písemného zkoušení, tak jsme si řekli, že jim dopřejeme týden v pohybu a plný her.
Letošními průvodci jsou Lesní skřítci, kteří děti učí, jak se starat o les, jak si všímat všeho okolo. 
Děti nadšené, sem tam odřené koleno, šrám na noze, plná bříška a z fotek se dozvíte více. 
 
Váš věrný reportér se z místa činu ozve opět zítra.