ÚTERÝ - 2. den na Škole v přírodě

Čerstvého vzduchu máme dosti a dosti. Jsme celý den venku, v pohybu. Dneska jsme se s dětmi seznámili s jednotlivými skřítky, zkusili jsme si je vytvořit z přírodnin v lese a trochu fušovat do řemesla land-artovým umělcům. Po návratu z naší výpravy jsme se pak věnovali body-artu a skřítky měly děti udělat ze sebe za pomocí barev na obličej. Opět si mohli vybrat z široké nabídky aktivit (Kimova hra, plážová přehazovaná a další hry).
Po obědě je čekalo překvapení v podobě vzácné návštěvy třineckých hokejistů, kteří se přijeli pochlubit čerstvě získaným pohárem.
Chvilka odpočinku sloužila k načerpání sil a pak se opět mohlo vyrazit do terénu a tentokrát se při hře pěkně zapotili, přesněji řečeno, jejich mozkové závity. Žáci měli vyluštit tajenku pomocí otázek, které byly rozmístěny po celém areálu.
Večerní program byl pak věnován zápisu do deníku.
Toť v krátkosti, jak se tady máme vesele.