Školní výlet do Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm

Úterý 27.června 2023 jsme vyrazili na školní výlet do Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Procházkou jsme prošli si celou vesničkou. Byli jsme v kovárně, ve škole, na pile i ve mlýně, kde jsme chvíli sledovali mlýn v chodu. Zjistili jsme, jak v minulosti lidé žili a hospodařili. Na oběd nás dovezl autobus do Areálu Campingu Rožnov. Čekal nás rozlehlý, oplocený areál, se spoustou zeleně. Mohli jsme si vyzkoušet lehokola, trampolínovou plošinu s 10 trampolínami, Slackline, zahrát si na hřišti míčové hry, pingong a badminton. Některým z nás malovali na obličej krásné vzory a tvary podle šablon, které jsme si vybrali. Čekala na nás i oblíbená Mini Zoo se zvířátky. Mladí zaměstnanci kempu pro nás připravili pohádkovou soutěž plnou zajímavých úkolů, na závěr jsme také hledali schovaný poklad. Výlet se nám moc vydařil.