Hola, hola, školka volá !

Jako by to bylo včera, kdy jste po prázdninách budili děti první den do školky, že? A on už je celý měsíc září za námi. A nebyl to jen tak nějaký  měsíc,  pro děti to bylo asi nejdůležitější období z celého školního roku. 

V  září se Motýlci  seznámili s novým prostředím ,,velké  školy’’, s novými kamarády i s odlišnými rituály a pravidly,  než na které byli  zvyklí ve třídě Broučků. Děti se  ale  rychle zadaptovaly, utvořily nebo upevnily přátelství a ukázaly nám učitelkám, co vše  zvládnou.

Protože  v předškolní  třídě děti nemají značky, tak se musely naučit poznat své jméno a taky některá písmenka. Hraní s písmenky je zábava, pomáhá  nám k tomu i Kouzelné čtení s Albi  tužkou 🙂 

Krásné slunečné zářijové dny jsme si užívali ještě na školní zahradě, kde děti opravdu řádily. Také už máme za sebou první výpravu a to rovnou  na Ropický zámek. Kromě zrekonstruovaných vnitřních prostor si některé děti i posvítily do sklepního okýnka 🙂