Hurá do školky!

Sotva nám začal školní rok, už máme za sebou celý měsíc. Ve třídě Broučků je školka pro některé děti vždy novou životní zkušeností, letos ale bylo září, z důvodu stěhování MŠ, tak trochu jiné pro všechny. Broučci jsou úžasní, vše nové přijali a zvládli báječně. Pro některé sice bylo a stále je loučení s těmi nej lidmi složitější, občas ukápne nějaká slzička, přesto ale ve třídě nechybí radost a dětský smích. Děti  svou přítomností dodali nové školce to nejdůležitější, to co jsme bez nich při stěhování a přípravách nových prostor nedokázali zajistit. Seznamovali jsme se nejen s prostředním, ale hlavně vzájemně. Některá přátelství pokračují, jiná se tvoří. Učíme se, jak kamarádské vztahy pěstovat, jak se k sobě chovat, jak vyjádřit svá přání a pocity. Dny nás provází zajíček Ušáček, někdy pěkně lumpačí, ale jinak je moooc hodný, tak jako my😊 Ve třídě máme i zvířecího kamaráda, želvičku Koblihu.

 

Krásné, téměř letní počasí nám umožnilo vydovádět se při hrách na školní zahradě. Navštívilo nás divadlo s pohádkou O pejskovi a kočičce, díky spolupráci s paní starostkou jsme se vydali prozkoumat místní zámek. Věříme, že i další naše společné dny budou nabity dobrodružstvím a hezkými zážitky.