Turnaj v minikopané

V úterý 21. 11. 2023 se ve sportovní hale ve Smilovicích, konal turnaj v minikopané. Tradičně se tohoto turnaje zúčastnily obě základní školy z Hnojníku, Třanovic, Střítěže, Smilovic a Ropice. Turnaj byl velmi vyrovnaný a napínavý do samého konce. Mimo tento turnaj, zde letos byla i soutěž o nejlepšího brankáře. V této soutěži jsme získali 1. místo a nezískal ho nikdo jiný, než náš skvělý přímo brankářský čaroděj Mikolaj Ruszkiewicz. Turnaj samotný probíhal formou dvou skupin, kdy následně podle umístění ve skupině se hrálo o konečné pořadí. Naše družstvo hrálo krásný fotbal, ovšem mělo i velkou smůlu a jak již víme, fotbal se hraje na branky, nikoliv na krásu. Ze základní skupiny jsme postoupili z druhého místa, kdy jsme poté hráli o 3. místo se ZŠ Hnojník. Z utkání šlo cítit, že se hraje o medaile a hráči obou mužstev na hřišti nechali úplně všechno. Naše družstvo toto utkání zvládlo a vyhrálo výsledkem 1:0 a oslavy mohly naplno vypuknout!

Prostřednictvím tohoto článku bych chtěl poděkovat všem hráčům samotným, za jejich bojovnost a reprezentaci naší školy. Závěrem bych chtěl jediné a to:

 Co jsme?  ROPICEEEEEE!!!!!!