Strašidýlkování

Zábavou a odvahou naplněné odpoledne jsme si užili na akci Strašidýlkování. Vyrobili jsme si barevné lucerničky, vydlabali dýně, které nám později zkrášlily schodiště MŠ. Své pohybové dovednosti jsme prověřili prolézáním pavučiny, pokoušeli se vzlétnout na koštěti jako čarodějnice… to musíme ještě dotrénovat, košťata se neodlepila od země😊 Svou mušku jsme procvičili při dýňovém bowlingu. Kuráž nám nechyběla ani při hledání světýlek do lucerniček, a kde jinde než venku… a hezky po tmě. Odměnou za statečnost nebyl jen nalezený poklad, ale také legrace a dobrodružství. Hladová bříška jsme naplnili párky v rohlíku a žízeň uhasili čarodějnickým lektvarem. Bylo to super. „A jak to víme?“ Protože hned po víkendu si děti chtěly dát opakování a ptaly se „Paní učitelko, kdy tady bude zase až do tmy?“😊