Konec roku 2023 u Motýlků

Abychom mohli s čistým štítem vstoupit do nového roku, musíme se s vámi ještě podělit o několik zážitků z  konce toho roku minulého.  

O tom, co se  u  nás  ve  školce  děje, Vás sice pravidelně  informujeme, ale občas pro Vás stihneme i něco vyfotit.

V listopadu jsme stihli zachytit momenty, jak si s dětmi hrajeme s barvami a podzimními plody, jak pečeme svatomartinské rohlíčky, pracujeme  podle metody dobrého startu a  taky jak jsme si užili ,,Stezku odvahy’’.

V prosinci nás navštívil sv. Mikuláš s anděly a čertíky, strávili jsme společně krásné odpoledne u vánočního vystoupení dětí a  dílniček. Ve třídě jsme si s dětmi povídali o vánočních tradicích a některé  jsme si  i vyzkoušeli na našem malém vánočním posezení u stromečku, kde jsme si také předávali dárečky, ze kterých měly děti velkou radost.