Co se děje u Motýlků v novém roce

Za první dva měsíce tohoto roku už jsme toho dost zažili. Hned dvakrát už jsme navštívili místní knihovnu, kde pro nás paní knihovnice měla pokaždé připravenou  pěknou pohádku a malý úkol. Na začátku ledna dětem začal plavecký výcvik, na který se děti těšily každé úterý. Během řízených  činností  děti získaly nové vědomosti o svém těle, o zimních sportech, vyzkoušely si jak plyne čas, zahrály si na muzikanty a dozvěděly se spoustu zajímavostí o vodě. Při lednových radovánkách ve sněhu děti čarovaly barvami a vykouzlily si barevný sníh. Opravdová kouzla jim pak přijel do školky ukázat skutečný pan kouzelník. První únorový den si všechny školkové děti užily karneval i se svými rodiči a paní učitelkami v sále restaurace U Parduby, kde se o zábavu postaralo duo klaunů.  V únoru se také některé děti zúčastnily týdenního lyžařského výcviku.

Teď už se dětí těší z krásného téměř jarního počasí a těší se, až budou moci trávit ještě více času na školním hřišti, kde také pozorují, jak postupuje rekonstrukce jejich školky.